Typ

Do

Średnica rury

Moc grzałki (W)

  Zastosowanie

  Dysze Leister są wykonane z najwyższej jakości stali. Wyróżniają się ponadprzeciętną żywotnością, przede wszystkim wysoką odpornością na ścieranie, odkształcenie oraz korozję powstałą w wyniku oddziaływania agresywnych związków zawartych w różnych tworzywach sztucznych. Dodatkowo, cechą szczególną dysz Leister jest doskonała termodynamika – dysze Leister są projektowane w taki sposób, aby do maksimum wykorzystać możliwości wykorzystywanego urządzenia, w szczególności równomiernego rozprowadzania podgrzanego powietrza przy maksymalnym przepływie powietrza.Kategoria „dysze” obejmuje dysze do ręcznych dmuchaw, zgrzewarek i spawarek np. dysze do szybkiego spawania, dysze szczelinowe, dysze rurowe oraz dysze dedykowane do konkretnych aplikacji tj. obkurczania, wygładzania krawędzi, nabłyszczania czy też lutowania. Pozostałe dysze z tej kategorii obejmują dysze do zastosowań w procesie produkcji np. na liniach i w maszynach.

   Wyświetlam 1–26 z 262 wyników

   Wyświetlam 1–26 z 262 wyników

   Przeznaczenie dysz:

   – dysze wkręcane do spawania są dedykowane do urządzeń Leister WELDING PEN,  wersji specjalnej TRIAC ST 144.013 (bez adaptera) i DIODE S lub PID, dla zwykłych wersji TRIAC S, AT i ST (po zastosowaniu adaptera z gwintem lub wymiany rury wylotowej) oraz GHIBLI AW, HOT JET S LABOR po zastosowaniu odpowiedniego adaptera.

   – dysze o oznaczeniu 5mm są przeznaczone do nasuwania ich na dyszę rurową / przejściówkę

   – dysze 21,8 mm są przeznaczone do montażu na urządzeniach o średnicy rury wylotowej od 21,1 do 21,6mm. Są to na przykład narzędzia ręczne: HOT JET, LABOR,  nagrzewnice LE MINI oraz do WELDING PEN po zastosowaniu odpowiedniej przejściówki