Dysze

Typ

Do

Średnica rury

Moc grzałki (W)

  Zastosowanie

  Tutaj znajdziesz dyszę Leister do odpowiednią do zastosowania i modelu urządzenia. Do prac manualnych zalecamy stosować dysze (od Ø21,8 - 50,5 mm) ze śrubą zaciskową. Dysze bez śruby zaciskowej są dekowane do pracy stacjonarnej. *Pomimo starań, niektóre rysunki i zdjęcia mogą odbiegać od rzeczywistych. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z doradcą technicznym.

   Wyświetlam 1–35 z 277 wyników

   Wyświetlam 1–35 z 277 wyników

   Kategoria „dysze” obejmuje dysze do ręcznych urządzeń: zgrzewarek i spawarek np. dysze do szybkiego spawania, dysze szczelinowe, dysze rurowe oraz dysze dedykowane do konkretnych aplikacji tj. obkurczania, wygładzania krawędzi, nabłyszczania czy też lutowania. Pozostałe dysze z tej kategorii obejmują dysze do zastosowań w procesie produkcji np. na liniach oraz dysze do zgrzewarek automatycznych.

   Dysze Leister są wykonane z wysokogatunkowej stali. Wyróżniają się ponadprzeciętną żywotnością, w tym odpornością na ścieranie, odkształcenie oraz korozję. Dodatkowo, dysze Leister charakteryzuje optymalna termodynamika – dysze Leister są projektowane w taki sposób, aby do maksimum wykorzystać możliwości urządzenia, w szczególności równomiernego rozprowadzania podgrzanego powietrza przy maksymalnym przepływie powietrza.

   Przeznaczenie dysz:

   • Dysze wkręcane do spawania są dedykowane do urządzeń Leister WELDING PEN,  wersji specjalnej TRIAC ST 144.013 (bez adaptera) i DIODE S lub PID, dla zwykłych wersji TRIAC S, AT i ST (po zastosowaniu adaptera z gwintem lub wymiany rury wylotowej) oraz GHIBLI AW, HOT JET S LABOR po zastosowaniu odpowiedniego adaptera.
   • Dysze o oznaczeniu 5mm są przeznaczone do nasuwania ich na dyszę rurową / przejściówkę
   • Dysze 21,8 mm są przeznaczone do montażu na urządzeniach o średnicy rury wylotowej od 21,1 do 21,6mm. Są to na przykład narzędzia ręczne: HOT JET, LABOR,  nagrzewnice LE MINI oraz do WELDING PEN po zastosowaniu odpowiedniej przejściówki
   • Dysze 31,5 mm to dysze kompatybilne z urządzeniami Leister TRIAC, Leister SOLANO oraz DIODE S i PID.
   • Dysze 37 mm pasują na wybrane nagrzewnice powietrza oraz do GHIBLI F i AW.
   • Dysze 50,5mm to dysze do urządzenia ręcznego Leister ELECTRON oraz do wybranych modeli nagrzewnic.
   • Dysze o większej średnicy otworu wlotowego to osprzęt dedykowany do nagrzewnic powietrza i dmuchaw gorącego powietrza np. Leister  HOTWIND lub Leister VULCAN.
   Do góry