O nas

heisslufttechnikflocke-siedziba

O Heisslufttechnik Flocke

Firma Heisslufttechnik FLocke jest związana z branżą tworzyw sztucznych od 1977 roku, natomiast na rynku polskim funkcjonuje od 2006 roku. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem następujących firm: Leister Technologies AG, Hapro Industriegeräte GmbH oraz Ingenia GmbH.

Naszą pozycję rynkową budujemy w oparciu o wysokiej jakości produkty kompetentne doradztwo techniczne. Wykorzystując bogate doświadczenie i posiadaną wiedzę, skupiamy się na dobraniu najodpowiedniejszego rozwiązania dla potrzeb Klienta i dbamy o to, aby eksploatacja urządzeń przebiegała bezproblemowo.

Oferujemy kompleksowe doradztwo techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, prowadzimy szkolenia i testy oraz zapewniamy bezpośredni dostęp do części zamiennych. Wspieramy również projektantów i konstruktorów maszyn oraz aktywnie współpracujemy z czołówką dostawców materiałów termoplastycznych.

Nasze kompetencje

Zgrzewarki dla budownictwa

Zgrzewarki LEISTER do pokryć dachowych, uszczelnień fundamentów, folii hydro- i geoizolacyjnych oraz wykładzin podłogowych.

Przemysł, i zakłady wytwórcze

Narzędzia ręczne, nagrzewnice powietrza, dmuchawy powietrza, dmuchawy gorącego powietrza do zastosowań na liniach produkcyjnych oraz zaautomatyzowane maszyny do produkcji seryjnej wyrobów z tworzyw sztucznych.

Tkaniny techniczne

Zgrzewarki LEISTER do tkanin technicznych, w szczególności plandek, banerów, tekstyliów, folii oraz innych termoplastycznych materiałów pokryciowych.

Przekonaj się sam

Zapraszamy do współpracy wykonawców, zakłady produkcyjne i wyspecjalizowane firmy handlowo-usługowe!

Spawanie i zgrzewanie tworzyw

Spawarki i zgrzewarki ręczne oraz wytłaczarki LEISTER oraz stacjonarne zgrzewarki stołowe i giętarki do zgrzewania i gięcia płyt z tworzyw sztucznych marki INGENIA.

Budowa maszyn dla przemysłu

Produkcja maszyn i urządzeń na zamówienie we współpracy z zagranicznymi i lokalnymi firmami z branży konstrukcji maszyn.

O Leister Technologies AG

Założona w 1949 roku, Leister Technologies AG to szwajcarskie przedsiębiorstwo z tradycjami. Firma jest prekursorem oraz światowym liderem w produkcji narzędzi i urządzeń do obróbki gorącym powietrzem. Ponad 60 lat doświadczenia w branży oraz własne centrum badawcze i produkcyjne sprawiają, że produkty marki Leister cieszą się renomą pośród profesjonalnych wykonawców oraz inżynierów na całym świecie. Obecnie firma dysponuje ponad 120 autoryzowanymi punktami sprzedaży i serwisu.

Leister Technologies AG posiada w swojej ofercie odpowiednie urządzenia praktycznie dla każdego procesu związanego z obróbką gorącym powietrzem w tym: zgrzewania folii i membran hydroizolacyjnych, plandek, banerów i tkanin technicznych, spawania tworzyw termoplastycznych oraz wykorzystania wysokiej temperatury na liniach produkcyjnych.

Produkty LEISTER są projektowane pod kątem profesjonalnych zastosowań, dlatego wyróżniają się niezawodnością, wydajnością oraz stabilnymi parametrami pracy.