Zgrzewarki do banerów i plandek


 • Leister TRIAC ST - do dysz nasuwanych

  Profesjonalna dmuchawa gorącego powietrza do intensywnej ...

 • Leister TRIAC AT - do dysz nasuwanych

  Profesjonalna dmuchawa gorącego powietrza polecana do ...

 • Leister HOT JET S

  Profesjonalna dmuchawa gorącego powietrza do manualnej ...

 • Leister GHIBLI AW

  Profesjonalna dmuchawa gorącego powietrza z pistoletową ...

Zgrzewarki automatyczne

 • Leister VARIANT T1 TAPE

  Szybka zgrzewarka samojezdna do zgrzewania pasów ...

 • Leister VARIANT T1

  Profesjonalna, szybka zgrzewarka samojezdna do obróbki ...

 • Leister UNIPLAN 500

  Szybka, kompaktowa zgrzewarka do banerów, plandek i tkanin ...

 • Leister UNIPLAN 300

  Leister UNIPLAN 300 to następca popularnej zgrzewarki ...

 • Leister TAPEMAT 50 mm

  Szybki automat do zgrzewania pasów wzmacniających 50 mm ...

 • Leister TAPEMAT 125 mm

  Szybki automat do zgrzewania pasów wzmacniających o ...

 • Leister SEAMTEK W900 AT

  Bez hałasu, bez dymu, ultraprecyzyjnie! Nowa ...

 • Leister SEAMTEK 900 AT

  Przemysłowa, wielofunkcyjna zgrzewarka stacjonarna do ...

 • Leister SEAMTEK 2000 AT

  Przemysłowa, wielofunkcyjna zgrzewarka stacjonarna do ...

 • Leister HEMTEK ST

  Zgrzewarka stacjonarna do szybkiej obróbki krawędzi ...

 • Leister HEMTEK K-ST

  Hemtek K-ST to ekonomiczne i wydajne urządzenie do ...

    Kontrola na budowie

        Zgrzewanie plandek i banerów zgrzewarkami Leister

        Zgrzewarki LEISTER to jedne z najpopularniejszych urządzeń do zgrzewania tkanin technicznych, banerów i produckcji plandek. LEISTER to niezawodny i sprawdzony sprzęt, od A do Z zaprojektowany pod kątem profesjonalnych zastosowań.

        W zależności od wybranego modelu, zgrzewarką samojezdną LEISTER możemy wykonać  plandekę na naczepę, zgrzać baner lub i siatkę mesh oraz wykonać liner basenowy. Duże zgrzewarki LEISTER to z kolei typowe „woły robocze” do produkcji plandek na skalę przemysłową. Służą m.in. do zgrzewania pasów HF, taśm antykradzieżowych i linek celnych na firankach plandek oraz do produkcji markiz, hal namiotowych, materacy sportowych i wszelkiego rodzaju pokrowców.

        W ofercie posiadamy również zgrzewarki stacjonarne do produkcji wyrobów pneumatycznych i gazoszczelnych, odzieży technicznej, toreb, pokrowców, lutni, konstrukcji przeciwpowodziowych i innych produktów z tkanin termoplastycznych.

        Nasi doradcy techniczni służą pomocą w zakresie szkoleń, doboru maszyn i organizacji produkcji.

        Opiekun działu: Maciej Skinderowicz | skinderowicz@heisslufttechnik.pl | kom.+48 662 006 387

        Zgrzewanie tkanin technicznych

        Mianem tkanin technicznych określamy materiały powlekane lub laminowane powłoką z termoplastycznego tworzywa i wykorzystywane jako surowiec w produkcji gotowych wyrobów np.: reklam wielkoformatowych, plandek, zadaszeń, obiektów lekkiej architektury, plandek i hal namiotowych, dmuchańców i innych opartych produktów wykorzystujących w unikalne właściwości poszczególnych materiałów termoplastycznych.

        Zgrzewarka do banerów i plandek w zależności od nakładu

        Zgrzewarki ręczne Leister to podstawowe wyposażenie każdego zakładu. Leister Triac sprawdzi się zarówno w firmie transportowej do naprawy przeciętej plandeki, w zakładzie produkującym pergole jak i w agencji reklamowej do zgrzewania banerów. Po założeniu dyszy szczelinowej (ponad 20 dostępnych modeli), zgrzewarka umożliwia wykonanie każdego zgrzewu.
        Dobór właściwej zgrzewarki do plandek i banerów zależy przede wszystkim od samych materiałów oraz wymogów procesu produkcyjnego (typ zgrzewu, miejsce, ilość, produkt finalny itd.).
        Do produkcji reklam wielkoformatowych polecamy niezawodną i uniwersalną zgrzewarkę Leister Uniplan. Urządzenie sprawdzi się również doskonale w produkcji plandek, zadaszeń i namiotów. Zgrzewarką Uniplan zgrzejemy krawędzie pod oczka, bryty materiałów, owalne maty sportowe po łukach, kedry i linki w krawędziach. Leister HEMTEK to zgrzewarka, która z kolei uzupełnia możliwości Uniplana i jest dedykowana dla drukarni wielkoformatowych. Model polecamy do zgrzewania małych banerów w dużych nakładach.

        Jeżeli chcemy zgrzewać duże siatki mesh i hale namiotowe lub produkować firany plandek lub hale namiotowe, lepszym rozwiązaniem będzie automat Leister VARIANT T1. Jest to szybka zgrzewarka samojezdna przy użyciu której możemy również montować również taśmy antykradzieżowe i pasy wzmacniające pod klamry. Do produkcji plandek polecamy również zgrzewarkę Leister TAPEMAT. Jest to automat dedykowany do produkcji firanek i zgrzewania wzmocnień na dachach. Jak zgrzewać banery i plandeki dowiesz się od naszego doradcy technicznego podczas prezentacji i szkolenia z obsługi zgrzewarki.

        Zgrzewarka do zadań specjalnych

        Produkcja banerów reklamowych i siatek mesh może być wykonywana również przy użyciu maszyny zgrzewającej Leister SEAMTEK. Zgrzewarka SEAMTEK, podobnie jak przemysłowa maszyna do szycia, jest przeznaczona do zgrzewania na skalę produkcyjną. Jest to innowacyjne urządzenie i oferowane możliwości pozwolą wyeliminować żmudny proces szycia i klejenia. Możliwości zgrzewarki SEAMTEK docenią przede wszystkim firmy zajmujące się produkcją dmuchawców, obiektów pneumatycznych (maty sportowe, zeskoki), barier przeciwpowodziowych, pontonów, lutni i drybagów itd. a więc produktów wymagających zgrzewania materiałów gazoszczelnych i wodoszczelnych. SEAMTEK można uzbroić z wiele przydatnych przystawek nawet do laminowania taśmami szwów na odzieży technicznej. Zgrzewarki do plandek, banerów i tkanin technicznych Leister to sprawdzone rozwiązanie w większości zakładów produkcyjnych. Dodatkowo, fachowy serwis Leister zapewnia szybki dostęp do oryginalnych części zamiennych i naprawę, dbając o ciągłość produkcji.