Zgrzewarki do folii geoizolacyjnych

Firma LEISTER Technologies AG jest prekursorem w produkcji urządzeń do zgrzewania geomembran i folii izolacyjnych stosowanych w budownictwie ziemnym m.in. do zabezpieczania tuneli, zbiorników, nasypów, składowisk i innych budowli hydrotechnicznych. Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z wiodącymi dostawcami folii, zgrzewarki LEISTER są obecne na największych inwestycjach na całym świecie.

Oferujemy pełną gamę produktów LEISTER do obróbki geosynetetyków, w tym: zgrzewarki ręczne, zgrzewarki samojezdne, ręczne wytłaczarki oraz niezbędne akcesoria (dysze, rolki dociskowe, klosze kontrolne, tensjometr) do pracy przy uszczelnianiu konstrukcji ziemnych foliami PEHD, PVC, FPO i TPO z kanałem kontrolnym lub bez. Wszystkie urządzenia LEISTER są przystosowane do pracy w trudnych warunkach budowlanych. Wyróżniają się stabilną pracą, gwarantując użytkownikowi pełną powtarzalność rezultatów pod pełnym obciążeniem.

Prowadzimy szkolenia dla ekip wykonawczych z zakresu obsługi urządzeń oraz zapewniamy pełne wsparcie techniczne. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Opiekun działu: Łukasz Juszczak | juszczak@heisslufttechnik.pl | kom.+48 666 842 942