Leister CH-6060

Co oznacza CH-6060?

Na większości modeli zgrzewarek i nagrzewnic Leister można znaleźć oznaczenie CH-6060. Jest to kod pocztowy szwajcarskiego miasta Sarnen, w którym mieści się główna siedziba firmy Leister.

Aktualizacja 19.05.2022

Jak znaleźć numer seryjny urządzenia?

Numer seryjny urządzenia znajduje się najczęściej na tabliczce lub naklejce znamionowej pod nazwą „Serial”. Starsze modele produkowanych po dzień dzisiejszy urządzeń, posiadają wytłoczony na ciepło na obudowie numer partii.
Poniżej przykładowe rozmieszczenie numeru na urządzeniach.

Leister ch6060 numer seryjny urządzenia
Przykładowe numery urządzeń

Po co mi numer seryjny lub numer partii urządzenia?

Numer seryjny lub numer partii urządzenia jest wraz z dowodem zakupu podstawą do roszczenia naprawy w ramach gwarancji. Podając nam model urządzenia oraz numer seryjny lub numer partii podczas rozmowy telefonicznej lub w zapytaniu mailowym, szybciej uzyskasz odpowiedź na temat cen i dostępności części zamiennych. Ponadto, znając numer seryjny masz szansę zabezpieczyć się przed ewentualną bezpowrotną utratą sprzętu w przypadku kradzieży.

Nie umiem znaleźć numeru partii lub numeru seryjnego zgrzewarki. Co dalej?

Wszystkie nasze urządzenia znajdziesz w tym miejscu:
https://heisslufttechnik.pl/produkty/

W razie problemów służymy naszą pomocą. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, wszystkie formy kontaktu znajdziesz tutaj: https://heisslufttechnik.pl/kontakt/

Aktualizacja 19.05.2022